[bvi]
  • Українська
  • English

Відвідана родина, в якій виховуються малолітні діти, які опинились у складних життєвих обставинах

10.02.2020 в 17:05

Сьогодні, 10 лютого 2020 року, працівниками  служби у справах дітей райдержадміністрації та Покровського відділу поліції  під час відвідування однієї із родин в с.Сергіївка, була виявлена дівчинка 5 років, що перебувала разом з матір’ю в компанії жінок та чоловіків, які вживали спиртні напої.

Обстеживши домоволодіння, в якому мешкає мати з дівчинкою, було виявлено,   що  будинок знаходиться у незадовільному санітарному стані, відсутні продукти харчування, необхідні речі для дитини, запас твердого палива.  Мати дівчинки ніде не працює, часто  залишає доньку у своїх батьків на тривалий термін, помічена у вживанні спиртних напоїв.

Раніше жінка попереджалась про відповідальність за виконання батьківських обов’язків, про що їй вручались акти-повідомлення.

Працівником Покровського відділу поліції стосовно жінки складено адміністративний протокол  за статтею 184 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Працівниками швидкої допомоги дитину разом з матір’ю доставлено до дитячого відділення КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Покровської міської ради Донецької області для обстеження та, у разі необхідності, лікування.

Також в с.Котлине відвідана родина, в якій виховується 3 малолітніх дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, оскільки їх мати  не забезпечує належних  умов для їх виховання та розвитку.  Жінку попереджено про відповідальність за виконання батьківських обов’язків, надані рекомендації.

Питання про стан виховання дітей у даних родинах будуть винесені для розгляду на комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації у лютому.

print