[bvi]
  • Українська
  • English

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій Покровської районної державної адміністрації

13.03.2020 в 9:26

13 березня 2020 року в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій Покровської районної державної адміністрації. Очолив комісію голова райдержадміністрації Андрій Бондаренко, також на засіданні були присутні заступник голови райдержадміністрації Сергій Новіков, заступник голови Покровської районної ради Володимир Руденко, члени комісії.
На початку засідання Андрій Бондаренко ознайомив присутніх з розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації щодо введення певних обмежень з метою запобігання поширенню коронавірусу на території Донецької області.
На порядку денному було розглянуто питання про заходи щодо недопущення розповсюдження коронавірусу на території населених пунктів Покровського району. В ході засідання присутні розглянули необхідні заходи з профілактики щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ, обговорили питання щодо забезпеченості матеріальними засобами для запобігання поширення коронавірусу в районі, питання інформування літнього населення району про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу тощо.

print