[bvi]
  • Українська
  • English

«Вчинок – відповідальність»

10.01.2020 в 9:59

«Вчинок – відповідальність»

09.01.2020 року на території Лисівської сільської ради фахівцем із соціальної роботи Покровського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Вікторією Павленко організовано і проведено виховний захід на тему «Вчинок – відповідальність», в якому взяли участь діти від 12 до 16 років.

Мета заходу: формування розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки, ознайомлення з основними питаннями законодавства щодо підлітків, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед дітей, виховання правової свідомості.

Під час бесіди діти засвоїли такі поняття як «поведінка» і «вчинок», ознайомилися з Кримінальним кодексом України, дізналися про  юридичну відповідальність підлітків  та  види покарань, які застосовують до неповнолітніх. Після перегляду документального фільму «Діти за гратами», всі жваво обговорювали сюжет фільму та зробили для себе свої висновки. На завершення діти намалювали плакат про відповідальні та безвідповідальні вчинки і на власному досвіді переконалися, що кожна людина може навчитися відповідальної поведінки.

print