В Покровському районі відзначили 27 річницю Конституції України.

28.06.2023 в 9:00

Керівники району привітали та нагородили Почесними грамотами та подяками Покровської райдержадміністрації, районної військової адміністрації та Покровської районної ради кращих керівників та спеціалістів військових адміністрацій та військовослужбовців, за сумлінне служіння народові України, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня Конституції України і 100 річчя Покровського району. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих в боротьбі за правду, волю і незалежність України. Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, усі ми по новому оцінюємо значення цінностей, закладених у Конституції України. Основний закон є ядром консолідації Українського народу. Кожен по своєму боронить суверенітет країни- військові та добровольці, правоохоронці та рятувальники, працівники державних органів та різних сфер діяльності, волонтери та громадяни. Кожен на своєму фронті, з вірою в ЗСУ, наближають нашу Перемогу. Разом переможемо!