[bvi]
  • Українська
  • English

В оселі ще 6 тисяч родин повернув світло ДТЕК Донецькі електромережі

22.02.2024 в 13:46

21 лютого спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли з дозволу військових потрапити до низки пошкоджених через обстріли мереж, відремонтувати їх та відновити електропостачання 4 населених пунктів, знеструмлених через бойові дії в регоні. Це дало змогу повернути електрику в оселі понад 6 тисяч родин. Енергетики розпочинають ремонти одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.
Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повністю чи частково поновити електропостачання 4 населених пунктів. Знову зі світлом оселі 6 341 родини прифронтового регіону.
Обстріли Донеччини тривають. За інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна, минулої доби ворог обстріляв населені пункти Донеччини 14 разів.
Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 729 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print