[bvi]
  • Українська
  • English

В оселі ще 5 тисяч родин повернув світло ДТЕК Донецькі електромережі за добу

08.03.2024 в 12:21

За вчора аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі отримали допуск від військових, змогли потрапити до низки пошкоджень мереж та виконати необхідні ремонтні роботи. Завдяки цьому світло знову вдалося повернути у домівки 5 тисяч родин прифронтової Донеччини. Фахівці енергокомпанії докладають максимум зусиль для скорішого відновлення електропостачання в регіоні, щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних бойових дій.

За останню добу фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання ще одного населеного пункту, постраждалого через постійні обстріли регіону. 5 046 родин знову мають вдома світло.

В Донецькій області продовжуються бойові дії. Тривають обстріли, ракетні та авіаудари.

Через постійні обстріли продовжує руйнуватися енергосистема регіону. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 744 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print