В громадах Покровського району працюють Пункти Незламності, які створені органами місцевого самоврядування та місцевими військовими адміністраціями.
01.12.2022 в 12:34
30 листопада перший заступник голови Покровської райдержадміністрації Володимир КОЛОСОВ разом з в.о. начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Владиславою ОСАДЧОЮ обстежили Пункти Незламності в Мирноградській та Гродівській територіальних громадах району.
У разі тривалого відключення світла чи надзвичайної ситуації мешканці, які не евакуювалися до більш безпечних регіонів країни, зможуть саме в Пунктах Незламності зігрітися, зарядити мобільні телефони, отримати питну воду, чай, доступ до мережі Інтернет й інформації про події, що відбуваються у країні та світі.
Інформацію щодо функціонування цих осередків безпеки їх адреси та місце розташування ви можете дізнатися в органах місцевого самоврядування та в місцевих військових адміністраціях.
План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.
Тримаємося разом!
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317089014_454584130192713_6565430421992572552_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317089966_454584180192708_3748503357017511720_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317092357_454584156859377_5149128778463043762_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317098143_454584300192696_1020278429261668740_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317247962_454581663526293_3203834958170076189_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317254171_454584276859365_5263487644924586936_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317256666_454584113526048_8277163568030067123_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317260498_454581863526273_7501917124624104966_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317263467_454582000192926_7470893002756740903_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317273142_454584323526027_1676263314133416064_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317371804_454584253526034_8858768026510770437_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317414317_454580866859706_8842657141741079101_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317441522_454584236859369_7450462324925995787_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317508332_454580823526377_1643769097607205691_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317757171_454584290192697_8138280802353648615_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317764208_454584206859372_6265988861256528689_n.jpg)
![](https://pokrovsk-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317825570_454584350192691_620724224705488248_n.jpg)