[bvi]
  • Українська
  • English

В 47 населених пунктах, знеструмлених через обстріли, відновив електропостачання ДТЕК Донецькі електромережі за дві доби

19.07.2023 в 13:38

За понеділок та вівторок фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання у 47 населених пунктах прифронтової Донеччини. Знову отримують електрику 33 тисячі родин. Енергетики приступають до відновлень одразу, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За 17 і 18 липня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити світло у 47 населених пунктах, постраждалих через постійні обстріли регіону. До електрики знову підключені 33 144 родини.

Важкі боєзіткнення на Донеччині тривають. За інформацією Міністерства оборони, противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Куп’янському напрямках, де за добу сталося понад 20 боєзіткнень.

Через постійні ушкодження мереж і обладнання через обстріли, без електропостачання поки що залишаються 108 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 511 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print