[bvi]
  • Українська
  • English

Увага! Оголошення про громадське слухання

17.11.2020 в 8:22

Оголошення в газетая “Телескоп” та “Маяк”

Покровська районна державна адміністрація оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ:

Детальний план території земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Покровського району для будівництва і експлуатації інженерної інфраструктури, транспортної мережі для обслуговування будівель та споруд блоку №10, 11, 12  ПРАТ «ШУ «ПОКРОВСЬКЕ»

Мета розробки Детального плану – визначення параметрів забудови і функціонального призначення земельної ділянки площею – 600 га, за межами населених пунктів Покровського району для будівництва і експлуатації інженерної інфраструктури, транспортної мережі для обслуговування будівель та споруд блоку №10, 11, 12  ПРАТ «ШУ «ПОКРОВСЬКЕ».

Детальний план території розроблено на підставі розпорядження голови Покровської райдержадміністрації від 19.08.2020 р. за № 207.

Розробник проекту детального плану території   – ФОП Сурілов М.В.

Виконавець звіту про стратегічну екологічну оцінку  –  ФОП Сурілов М.В.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Покровська районна державна адміністрація.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 26 листопада 2020 року, на веб-сайті Покровської райдержадміністрації (e-mail: krs.a@dn.gov.ua) та триватиме до 24 грудня 2020 року включно.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Пропозиції (зауваження) до проекту документу державного планування – детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань.

Письмові пропозиції подаються під час громадського обговорення протягом встановленого строку: з 26.11.2020 до 24.12.2020. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ:

24 грудня 2020 року, о десятій годині, у приміщенні Покровської райдержадміністрації, за адресою: пл. Шибанкова, 11 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану території та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна:

-в приміщенні Покровської райдержадміністрації за адресою: 85300,                                      м. Покровськ,  пл. Шибанкова, 11, тел. (0623)52-13-38;

-у відділі житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та енергетики райдержадміністрації Покровської РДА за адресою: 85300, Покровський район.,  м. Покровськ пл. Шибанкова, 11, (4 поверх)

тел (0623)52-13-38.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до проекту Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та енергетики райдержадміністрації Покровської РДА за адресою: 85300, Покровський район., м. Покровськ                      пл. Шибанкова, 11, (4 поверх)

тел (0623)52-13-38,

e-mail: krs.a@dn.gov.ua.

Кінцевий строк подання зауважень і пропозицій – 24грудня 2020 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

print