Урочистий захід з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

15.03.2024 в 13:54

Сьогодні, 15 березня 2024 року, у Покровській райдержадміністрації пройшов урочистий захід з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який цього річ припадає на 17 березня.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, почесними грамотами Покровської райдержадміністрації, районної військової адміністрації були нагороджені в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Тетяна Якименко та головний спеціаліст сектора з питань містобудування та архітектури відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Любов Ведькал.