Урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2023 в 19:17

07 грудня 2023 року з нагоди професійного свята працівників органів місцевого самоврядування у Покровському районі відбувся урочистий захід.

На початку заходу після державного гімну України присутні вшанували памʼять загиблих українців хвилиною мовчання. Захід відбувся за участю в.о.голови Донецької обласної військової адміністрації Ігоря Мороза, голови Покровської РДА, начальника районної військової адміністрації Володимира Замотаєва, в.о.голови Покровської районної ради Юрія Середи.

За плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток Покровського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування та 100 річниці заснування Покровського району, кращі працівники були нагороджені почесними грамотами та подяками Донецької ОВА, Покровської РВА та Покровської районної ради.