Урочистий захід з нагоди Дня Конституції України

28.06.2024 в 13:54

Сьогодні, у День Конституції України, за участю голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна пройшов урочистий захід, на якому були вручені державні нагороди.

Відзнакою Президента України «За оборону України» був нагороджений голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв, а також голова Волноваської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Юрій Бакаєв.

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня був нагороджений начальник Покровської міської ВА Сергій Добряк.

Начальники Авдіївської, Мар’їнської, Покровської, Очеретинської, Комарської, Селидівської, Курахівської, Гродівської, Шахівської військових адміністрацій були нагороджені нагрудним знаком «Знак пошани» Донецької обласної державної адміністрації, обласної військової адміністрації.

Секретар Новогродівської міської ради Лілія Бєгалі була нагороджена грамотою Верховної Ради України, а цінний подарунок (годинник) від голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації отримав Сергій Ященко.