[bvi]
  • Українська
  • English

Угода про співпрацю

05.02.2020 в 11:17

 

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням особливостей розвитку місцевого та регіонального ринків праці, специфіки підприємницької активності регіону і соціальної сфери в цілому. 4 лютого 2020 року між Покровським МЦЗ та Гришинською сільською радою було укладено угоду про співпрацю.
«Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами , які працюють на розвиток країни», – наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.
З метою побудови ефективних методів взаємодії державної служби зайнятості з роботодавцями та особами, що шукають роботу та з метою впровадження Інституту «Консультатнта роботодавця» за умовою договору обидві сторони зобов’язуються спільно формувати якісну базу пропозицій легальної роботи, визначати поточну та перспективну потребу у робочій силі та оперативного укомплектування, організовувати спільні заходи та професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації безробітних під конкретне замовлення роботодавця та низку інших заходів.

print