Участь в засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації.

21.02.2024 в 22:40

21 лютого 2024 року під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Олександра Шевченка в режимі онлайн відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації.

На порядку денному були розглянуті питання щодо розробки програми підтримки ветеранів територіальними громадами області, утворення робочої групи з питань реалізації прав на житло внутрішньо-переміщених осіб та осіб, які виїхали з території України внаслідок збройної агресії російської федерації, та обговорено проблемні питання функціонування місць тимчасового проживання ВПО.