Участь в засіданні колегії управління фізичної культури та спорту та семінар-нараді облдержадміністрації

30.03.2024 в 10:44

29 березня 2024 року при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації в режимі онлайн відбулося розширене засідання колегії управління фізично культури та спорту облдержадміністрації, а також семінар-нарада з керівниками органів управління фізичної культури та спорту виконавчих органів рад територіальних громад, військово-цивільних адміністрацій та військових адміністрацій Донецької області.

Від райдержадміністрації участь у нарадах прийняла головний спеціаліст відділу з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Олена Маслова.

Під час заходу були розглянуті питання діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву Донецької області у 2023 році, актуальний стан мережі центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», стан розвитку легкої атлетики у Донецькій області та інші.