Участь в засіданні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області

29.05.2024 в 16:24

29 травня 2024 року під головуванням голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна пройшло засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області, участь у якому прийняв голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв.
Основне питання, яке було розглянуто на порядку денному – евакуація родин з дітьми з деяких населених пунктів Донецької області, зокрема з Лиману, сіл Липове, Нове, Карпівка, Ставки Лиманської ТГ, села Прогрес Гродівської ТГ та селища Зоря Іллінівської ТГ. У підсумку начальник обласної військової адміністрації доручив керівникам відповідних військових адміністрацій визначити заздалегідь маршрути евакуації та наявність транзитних хабів.
Обговорили під час засідання і питання щодо призупинення роботи ocвітніх консультацiйних пунктiв для школярiв та дитячих спортивних секцiй та гуртків, а також органiзацiю оздоровлення та вiдпочинку дiтей, якi зазнали тяготи вiйни та потребують психологiчної допомоги та вiдпочинку.