Участь в урочистому відкритті Алеї Слави Героів у м.Селидове

18.08.2023 в 16:40

Сьогодні, 18 серпня, голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ взяв участь в урочистому відкритті Алеї Слави Героів у місті Селидове.
На Алеї Слави Героїв встановили 22 конструкції на яких зображено портрети захисників, що проживали на території Селидівської громади та загинули під час широкомаштабного вторгнення Росії в Україну. Володимир Замотаєв у своєму зверненні до присутніх рідних та друзів загиблих захисників, громадськості і місцевої влади, підкреслив, що створення Алеї Слави Героїв є проявом громадської відповідальності стосовно тих людей, які свідомо жертвували собою заради нашого майбутнього.
Така Алея пам’яті має бути у кожній громаді, щоб і ми і наступні покоління не забували тих, хто поліг у бою за Україну, хто став небесний військом та увійшов в історію, як Герой- Захисник
Наш обов’язок – передати наступним поколінням і навіки залишити пам’ять про них.
Кожне загублене життя — непоправна втрата для батьків, сім’ї, друзів та всієї України.
Ми з вдячністю кожному і кожній із них в жалобі і співчутті схиляємо голови. Світлий спомин про наших Героїв назавжди залишиться у наших серцях.
Вічна слава полеглим Героям!
Боротьба за право жити на своїй, Богом даній, землі продовжується.
Ми твердо віримо, що завдяки нашим відважним захисникам Україна обов’язково переможе ворога!
Слава Україні! Героям Слава!