Участь в тематичному заході у рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”

11.12.2023 в 16:19

Головний спеціаліст управління з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Покровської райдержадміністрації Анжела Цурка взяла участь в тематичному заході у рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, який був організований Службою “Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі” Покровського міського центру соціальних служб сумісно з Молодіжною радою Покровської міської ради, при підтримці Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради. Учасниками тренінгу “Протидія домашньому насильству” стала активна молодь міста. Вони дізнались про види домашнього насильства, про то, як діяти, якщо стали свідком домашнього насильства, як себе поводити і як розмовляти з постраждалими; були виявлені стериотипи, пов’язані з домашнім насильством. Практично, розбираючи кейси різних випадків сімейних відношень, разом шукали шляхи вирішення конфлікту. Молодь була дуже активна і зацікавлена в обізнаності питання протидії домашньому насильству.