Участь в роботі Координаційного центру підтримки цивільного населення

20.10.2023 в 22:16

20 жовтня 2023 року голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із своїм заступником Олександром Фоменком та представниками управління з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування взяли участь в роботі Координаційного центру підтримки цивільного населення, а саме засіданні робочої групи “Підтримка дітей” яке відбулось під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлія Костюніної.

В області триває робота Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації, одне із завдань якого – піклування про дітей. Наближаються різдвяні та новорічні свята і головний обов’язок дорослих – зробити так, щоб кожна дитина відчула турботу та отримала гарний настрій.
На засіданні розглядалися питання щодо належної організації і проведення новорічних заходів та вручення солодких подарунків дітям Донецької області, які знаходяться на території області та які через військову агресію російських окупаційних військ виїхали на територію більш безпечних областей нашої країни.