Участь в позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області

25.06.2024 в 15:31

Сьогодні, під головуванням голови регіональної комісії з питань ТЕБ і НС, голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна в режимі відеоконференції відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області, участь у якому прийняв голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв.
Під час засідання було розглянуто питання щодо проведення примусової евакуації дітей з їх батьками або іншими законними представниками з селища Дробишеве Лиманської громади, сіл Нова Полтавка, Новооленівка, Олександропіль, Романівка Іллінівської громади, а також посилення заходів з евакуації з Торецької громади, яка щодня потерпає від обстрілів з усіх можливих видів озброєння.
Обговорили також учасники засідання і питання ліквідації наслідків втрат (загибелі) та пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок заморозків на поверхні ґрунту, що відбулися на початку травня 2024 на території Донецької області.