Участь в онлайн засіданні координаційної ради

10.11.2023 в 20:30

Заступник голови Покровської райдержадміністрації Олександр Фоменко взяв участь онлайн в засіданні координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при облдержадміністрації., яке відбулось 9 листопада 2023 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності, про заходи у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності, реалізовані у Донецькій області протягом 2023 року, про виконання регіональної Програми сприяння функціонуванню української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на території Донецької області на 2023-2026 роки.

Окрім цього були обговорені питання щодо розвитку та підтримку пластунського та скаутського руху в Донецькій області, збереження культурної спадщини Донеччини та популяризації військово-спортивних ігор серед молоді.

Також під час засідання було наголошено на необхідності створення координаційних рад з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності у територіальних громадах області, а також необхідність кадрового забезпечення профільними фахівцями у зазначеній сфері.