Участь в онлайн – тренінгу з питань реалізації заходів з ревіталізації та алгоритму ліквідації гребель
13.07.2023 в 11:20
12 липня заступник голови Покровської райдержадміністрації Олександр ФОМЕНКО, разом з керівниками та представниками структурних підрозділів РДА, взяли участь в онлайн – тренінгу з питань реалізації заходів з ревіталізації та алгоритму ліквідації гребель, який організований Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства за участі представників департаменту екології та природних ресурсів ОДА, Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів ОДА та експертів українського представництва Всесвітнього фонду дикої природи.
![Возможно, это изображение 4 человека, люди учатся и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/360094267_593573639627094_4834748035813134160_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=wH3RchVRlIkAX8UK17b&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCsHQtxwIwuuZXztcHbK-8XPM1WNCLgL4CaOAezL0bINA&oe=64B56695)