Участь в онлайн нараді з питання офіційного початку наповнення Єдиного державного реєстру адрес та Реєстру будівель і споруд

24.07.2024 в 15:00

24 липня 2024 року в.о.голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Володимир Колосов прийняв участь в онлайн зустрічі з питання офіційного початку наповнення Єдиного державного реєстру адрес та Реєстру будівель і споруд, яку проводило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.
В ході зустрічі були розглянуті питання щодо початку верифікації адрес органами місцевого самоврядування та порядок отримання доступу до АРМів в ЄДРА. Обговорили також і алгоритм підключення до системи та початок роботи в ЄДРА, зокрема наповнення самої системи.