[bvi]
  • Українська
  • English

Участь в онлайн-нараді з питань роботи пунктів незламності

26.10.2023 в 17:33

26 жовтня 2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв прийняв участь в онлайн-нараді з питань роботи пунктів незламності, яка відбулася під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна.

Всього на Донеччині облаштовані і працюють 207 пунктів незламності.
Найбільше пунктів незламності працює у Краматорському і Покровському районах – 101 і 88 відповідно. Крім того, 12 пунктів незламності відкрито у Волноваському районі і 6 у Бахмутському.

Вадим Філашкін відзначив, що за рік роботи пунктів незламності у Донецькій області до них звернулися 411828 людей.
“Люди, які залишаються на Донеччині, повинні мати доступ до місць, де в разі потреби можна зігрітися, провести час. Важливо, щоб ці місця також були обладнані швидкісним інтернетом – зараз у нас таких пунктів незламності 191 із 207”, – сказав Вадим Філашкін.

Також на нараді обговорили питання евакуації – у 8 прифронтових населених пунктах Бахмутського і Покровського районів розпочалася обов’язкова евакуація дітей у примусовий спосіб з їх батьками або законними представниками. Наразі евакуювали 45 дітей, залишаються 247.

Крім того, були надані доручення щодо покращення стану укриттів для населення та забезпечення їх всім необхідним – від генераторів до продуктів харчування, медикаментів та дитячих іграшок.

print