Участь в онлайн-нараді Донецької облдержадміністрації

06.03.2024 в 18:51

06 березня 2024 року під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Бойка відбулася онлайн-нарада, участь у якій прийняли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Колосов та в.о.начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Віра Гайдук.

На порядку денному були розглянуті питання щодо розмінування територій Донецької області піротехнічними підрозділами ГУ ДСНС України в Донецькій області, та виконання заходів з обстеження та очищення від вибухонебезпечних предметів земель сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях Донецької області у 2024 році.

Розглянули також і організацію взаємодії між підрозділами ЗСУ та недержавними операторами з протимінної діяльності при виконанні відповідних робіт.