Участь в обласному онлайн заході «Конституція і книга – символи свободи»

26.06.2024 в 20:24

Сьогодні, напередодні Дня Конституції України, голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв прийняв участь в обласному онлайн заході «Конституція і книга – символи свободи».

Під час заходу розглянули та обговорили основні засади Конституції України як Основного Закону, що гарантує права і свободи громадян, національну ідентичність та культурні цінності.

Не обійшлося і без подарунків до свята. 1280 українських книжок в рамках Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською!», започаткованого Тарасом Кремінем, було передано оздоровчим та освітнім закладам Донецької області.

Також, гуманітарні хаби Покровського і Краматорського районів, що були відкриті на території Дніпропетровської області, отримали у подарунок від Київської, Харківської, Чернівецької, Вінницької та Рівненської областей 420 книжок.