Участь в онлайн нараді з питання збору інформації про руйнування або пошкодження об’єктів інфраструктури

02.05.2024 в 20:59

Сьогодні, під керівництвом заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Бойка, за участю директора департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин ОДА Оксани Головко, у форматі онлайн пройшла нарада, під час якої було обговорено збір оперативної інформації про зафіксовані випадки руйнування або пошкодження об’єктів, а також оцінки інформаційного наповнення Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна. Участь у нараді прийняв заступник голови райдержадміністрації Олександр Фоменко.

Під час зустрічі розглядались ключові перешкоди і проблеми, які ускладнюють своєчасне оновлення електронних реєстрів, що стосуються руйнувань об’єктів та заходів з їх відновлення.

В своєму виступі заступник голови облдержадміністрації Ігор Бойко наголосив на тому, що, відповідно до вимог міжнародних донорів та Уряду, всі проєкти, які область планує відновлювати, повинні бути внесені до цієї цифрової системи.