[bvi]
  • Українська
  • English

Участь в обласній онлайн-нараді

19.10.2023 в 21:19

19 жовтня 2023 року голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом із своїм заступником Олександром Фоменком та начальником управління з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Надією Масло взяли участь онлай в обласній нараді, яка відбулась під головуванням заступниці голови облдержадміністрації Юлії Костюніної. Розглядались питання щодо створення Алей слави, секторів військових поховань, визначення пам’ятних місць, встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок.

Наразі 108 об’єктів культурної спадщини Донеччини зазнали руйнації або пошкодження внаслідок воєнних дій. Це зайвий раз підкреслює, що збереження об’єктів культурної спадщини є архіважливим.

Здійсненню заходів щодо дотримання вимог законодавства України у сфері охорони культурної спадщини було присвячене друге питання наради.

Наприкінці заходу надані відповідні рекомендації та доручення щодо подальшої роботи

Сьогодні Україна переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність та територіальну цілісність. Від початку збройних протистоянь українські військовослужбовці неодноразово демонстрували відвагу, мужність та військові вміння у боротьбі з ворогом, чимало солдатів та офіцерів проявили особистий героїзм. Їхні вчинки – важливий приклад для виховання майбутніх поколінь. Саме шанування подвигу захисників та захисниць України, увічнення пам’яті про них є вкрай необхідним завданням, яке постає перед органами влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та ініціатив.

print