Участь в обласній онлайн нараді

31.05.2024 в 20:40

Сьогодні, під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Бойка, відбулася робоча нарада, на якій розглядалися питання загибелі та пошкодження посівів внаслідок травневих заморозків, проведення комісій ТЕБ та НС, а також надання державної дотації за загиблі посіви.
Як було зазначено, цієї весни аграрії Донеччини постраждали не лише від військових дій, а й від природних явищ, зокрема, від заморозків на ґрунті. У ході наради було розглянуто порядок отримання компенсацій аграріями за повністю втрачені посіви, відповідно до постанови КМУ №885 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».
У підсумку, заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко доручив військовим адміністраціям разом з аграріями оцінити масштаби загибелі та пошкоджень посівів, скласти комісіями з питань ТЕБ та НС висновків про рівень НС та внести сільгоспвиробників до Переліку суб’єктів господарювання, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру, для подальшого отримання ними дотації від держави.