[bvi]
  • Українська
  • English

Участь в обласній нараді щодо підготовки Пунктів незламності на Донеччині

02.10.2023 в 21:25

Голова Покровської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв, разом із першим заступником Володимиром Колосовим взяли участь в обласній нараді щодо підготовки Пунктів незламності на Донеччині. Нарада відбулась під головуванням в.о.начальника Донецької обласної військової адміністрації Ігоря Мороза.

«Всього в області 207 Пунктів незламності, із яких 187 уже розгорнуті і готові приймати людей. Крім того, ДСНС має 3 мобільні Пункти, створені на базі спеціальних автомобілів, — вони містять до 25 спальних місць і в разі потреби можуть бути оперативно розгорнуті в будь-якій точці.

Як і в минулому році, з міркувань безпеки ми не розголошуємо в інтернеті адреси наших Пунктів незламності — інформацію про це доводитимуть людям на місцях. Росіяни вже неодноразово цілеспрямовано били по цим точкам, а ми не можемо ставити під загрозу життя наших людей.

Велику увагу приділили забезпеченню зв’язку — як мобільного, так і інтернету. Абсолютна більшість Пунктів незламності мають оптоволоконне підключення до інтернету, у 73 працює Старлінк. В цілому це дуже гарний показник, однак проблеми є і можуть виникнути нові — до всього готові.

Обговорили також особливості доступу до Пунктів незламності та їхнього наповнення. Намагаємось облаштувати пункти таким чином, щоб там було комфортно проводити час і дорослим, і дітям», зазначив Ігор Мороз.

print