Участь в обласній нараді

07.03.2024 в 13:17

06 березня 2024 року у м.Покровськ під головуванням начальника управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілії Золкіної відбулася нарада в змішаному форматі (онлайн/оффлайн), участь у якій прийняла головний спеціаліст відділу з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації Анжела Цурка.
Під час наради були обговорені наступні питання:
1. Відновлення прав постраждалих від сексуального насильства, що пов’язане з конфліктом.
2. Реалізація проєктів спільно з громадськими та міжнародними організаціями у сфері молодіжної політики.
3. Взаємодія з громадськими організаціями у сфері сімейної політики.
Також було обговорено підготовку до конкурсу на отримання субвенції з державного бюджету на закупівлю автомобілів для мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Окремо звернули увагу на необхідність співпраці з неурядовими громадськими організаціями для надання комплексних послуг постраждалим особам (соціальні, психологічні, послуги притулку тощо).