Участь в обговоренні питань громад Покровського району

04.08.2023 в 22:10

04 серпня 2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир ЗАМОТАЄВ взяв участь в обговоренні питань громад Покровського району.

На Донеччині обговорили проблеми Новогродівської, Удачненської та Шахівської громад.

Під час робочої поїздки заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна відбулось обговорення проблемних питань та перспектив розвитку громад Покровського району. Зокрема, говорили про стан справ у Новогродівській, Удачненській та Шахівській територіальних громадах. Участь у обговоренні взяли начальник Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв, начальник Шахівської сільської військової адміністрації Сергій Сажко, начальник Новогродівської міської військової адміністрації Олександр Шевченко, начальник Удачненської селищної військової адміністрції Валерій Дугельний та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час обговорення були розглянуті питання виконання бюджетів громад, заборгованості із заробітної плати на підприємствах всіх форм власності, проведення жнив з урахуванням безпекової складової, соціального захисту населення на надання медичної допомоги мешканцям громад. Окремо звернули увагу на організацію освітнього процесу в онлайновому форматі та можливість відновлення очного навчання у населених пунктах, віддалених від лінії фронту. Також розгляули питання функціонування захисних споруд цивільного захисту та систем оповіщення.