Участь в Меморіальному заході вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2023 в 15:18

Сьогодні, 14 грудня голова Покровської РДА, районної військової адміністрації Володимир Замотаєв та в.о.голови Покровської районної ради Юрій Середа взяли участь в Меморіальному заході вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який відбувся в м.Покровськ, за участю заступника голови Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна та заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В Україні цей день відзначається щорічно 14 грудня згідно з Указом Президента України від 10 листопада 2006 року № 945/2006.