Участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області

30.01.2024 в 16:00

30 січня 2024 року в.о.голови райдержадміністрації, начальника районної військової адміністрації Володимир Колосов разом із завідувачем сектора з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Владиславою Осадчою в режимі відеоконференції прийняв участь у черговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області, яке проходило під головуванням голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області, голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна.

Під час засідання Комісії було підбито підсумки роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області у сфері цивільного захисту у 2023 році та визначено основні завдання на 2024 рік.

Також на порядку денному було розглянуто звернення Краматорської МВА щодо схвалення переліку аварійно-небезпечних об’єктів, які підлягають демонтажу або ліквідації, та затверджено результати класифікації хімічно небезпечних об’єктів Донецької області.