Участь у засіданні Регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Донецькій області

23.05.2024 в 18:16

Сьогодні, 23 травня 2024 року під головуванням голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна відбулося засідання Регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Донецькій області. Участь у засіданні в режимі онлайн прийняв голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв.

На порядку денному були розглянуті питання щодо співпраці громад області в умовах воєнного стану, перспективи міжнародного співробітництва та забезпечення прозорості місцевого самоврядування, а також оновлення військово-облікових даних.