Участь у робочій нараді з питань примусової евакуації дітей з населених пунктів Донеччини

25.10.2023 в 10:41

24 жовтня 2023 року голова Покровської РДА, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв, разом із заступником голови райдержадміністрації Олександром Фоменком та начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Костянтином Василенком взяли участь у робочій нараді з питань примусової евакуації дітей з населених пунктів Донеччини, де безпекова ситуація залишається критичною.
Усіх дітей в супроводі одного з батьків або ж законного представника вивезуть до початку холодів.
Спочатку евакуйованих направляють у гуманітарний хаб, там вони можуть перепочити, поїсти, отримати всебічну підтримку і допомогу. Далі їх прийме Житомирщина, де вони безкоштовно будуть забезпечені прихистком, соціальними виплатами, гуманітарною допомогою і психологічною підтримкою.