Участь у робочій нараді з питань пожежної безпеки в агропромисловому комплексі

08.07.2024 в 17:38

Сьогодні, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юрія Ключки, пройшла робоча нарада з питань дотримання правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі та заборони спалювання сухої рослинності на території Донецької області під час дії воєнного стану.
Участь у нараді в режимі відео конференції прийняв голова райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Володимир Замотаєв.
На порядку денному було розглянуто декілька питань. Першочергово увагу приділили питанню заборони спалювання стерні та сухої рослинності на території Донецької області. Як було зазначено: на сьогоднішній день, в умовах воєнного стану, спалювання сухої рослинності можна прирівняти до диверсії.
Також обговорили і основні правила дотримання пожежної безпеки аграріями та сільгоспвиробниками. Як підсумок, керівникам аграрних підприємств було рекомендовано провести детальні інструктажі з питання дотримання правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі.