Участь у нараді з обговорення нагальних питань з реалізації ветеранської політики

02.05.2024 в 19:50

02 травня 2024 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Фоменко в режимі відеоконференції прийняв участь у нараді з обговорення нагальних питань з реалізації ветеранської політики, яку проводило Міністерство у справах ветеранів України.

На порядку денному було розглянуто декілька питань: щодо створення самостійних структурних підрозділів з питань ветеранської політики на рівні ОВА, РВА, ОТГ; щодо спрощення процедури надання особам статусу особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України; щодо налагодження взаємодії між уповноваженими структурними підрозділами, які відповідальні за витребовування та надання документів, необхідних для надання статусу особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України; забезпечення взаємодії щодо передачі документів між центрами надання адміністративних послуг та місцевими структурними підрозділами з питань ветеранської політики, які відповідальні за встановлення відповідних статусів.