Участь працівників Покровської райдержадміністрації в обласному семінарі

06.03.2024 в 16:15

06 березня 2024 року Донецьким обласним управлінням із забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування в режимі відео конференції було проведено семінар, участь у якому прийняли працівники Покровської райдержадміністрації, районної військової адміністрації.
Під час семінару були розглянуті найбільш актуальні питання, які безпосередньо стосуються діяльності державних органів в умовах воєнного стану, а саме: підвищення рівня компетентності працівників органів місцевого самоврядування, зміни у законодавстві про звернення громадян та доступу до публічної інформації, систематизація та зберігання архівних документів, кібербезпека в органах місцевого самоврядування, оборонні закупівлі робіт з будівництва, перерахунок пенсій у 2024 році тощо.