Участь працівників Покровської райдержадміністрації в обласному семінарі

27.05.2024 в 17:04

27 травня 2024 року працівники Покровської райдержадміністрації в режимі онлайн прийняли участь в обласному семінарі, який був організований управлінням із забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування облдержадміністрації. Під час семінару були розглянуті найбільш актуальні питання діяльності державних органів в умовах воєнного стану, а саме: складання архівних описів справ; обстеження земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на території Донецької області, на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів та подальшого їх очищення (розмінування); порядок, умови реєстрації в службі зайнятості, надання соціальних послуг та сприяння працевлаштуванню; зміни в законодавстві з питань реєстрації/зняття місця проживання, їх практичне застосування в роботі органів реєстрації, відновлення роботи територіальних громад; управління водними ресурсами за басейновим принципом: моніторинг за європейськими стандартами; облік використання вод; зарегульованість річок та режими роботи штучних водойм.

Обговорили також особливості сплати земельного податку та орендної плати під час дії воєнного стану.