Участь у засіданні регіональної координаційної ради

31.10.2023 в 21:19

31 жовтня 2023 року заступник голови Покровської райдержадміністрації Олександр Фоменко разом із начальником управління з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування Надією Масло взяли участь онлайн у засіданні регіональної координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми.

Під час засідання були розглянуті питання про хід виконання рішень протоколу засідання регіональної координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми від 22.06.2023, про результати роботи Головного управління Національної поліції в Донецькій області у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі за дев’ять місяців 2023 року, про організацію роботи щодо надання допомоги постраждалим від насильства спеціалізованими та загальними службами (центрами соціальних служб, центрами надання соціальних послуг) підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Також обговорили поточні активності, плани діяльності та можливості співпраці з міжнародними та громадськими організаціями.