[bvi]
  • Українська
  • English

Урочисте відкриття спортивного майданчику зі штучним покриттям для гри в міні-футбол

31.05.2019 в 14:10

31 травня 2019 року на території Сергіївського навчально-виховного комплексу (с.Сергіївка Сергіївської сільської ради Покровського району) урочисто відкрили шостий в Покровському районі спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри в міні-футбол.
Це стало можливим завдяки реалізації бюджетної програми Міністерства регіонального розвитку України «Будівництво футбольних полів штучним покриттям в регіонах України»
В урочистому заході взяли участь голова Покровської районної ради Михайло Костюк, в.о. голови Покровської райдержадміністрації Олександр Зябрев, голова Сергіївської сільської ради Світлана Купець, директор Сергіївського навчально-виховного комплексу Віктор Огарко, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко, приватний підприємець Віталій Кошман, представник Благодійного Фонду «Фонд Бориса Колеснікова» В’ячеслав Маслов, засновник районного Турніру «Золоте поле Срібного» Федір Черненко, спортсмени, гості заходу та місцеві жителі.
В ході урочистостей за вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту в Покровському районі, організацію робіт з будівництва спортивного майданчика для ігри в міні-футбол в навчально-виховному комплексі «Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Почесними грамотами Покровської районної ради було нагороджено голову Сергіївської сільської ради Світлану Купець, директора Сергіївського навчально-виховного комплексу Віктора Огарко та приватного підприємця Віталія Кошмана.
Для проведення тренувань на новому футбольному полі юним спортсменам Сергіївського начально-виховного комплексу від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було вручено футбольні м’ячі, а команді колективу фізичної культури Сергіївської сільської ради від Благодійного Фонду «Фонд Бориса Колеснікова» – спортивну форму та взуття.
Після урочистого перерізання стрічки спортивний майданчик оголосили відкритим.
Зразковий дитячий хореографічний ансамбль «Натхнення» Новоекономічного центру культури та дозвілля привітав присутніх танцювально-спортивною композицією.
Усі присутні стали вболівальниками першого футбольного матчу серед команд старшокласників та ветеранів футболу, переможцями якого стали юні футболісти.

    

print