[bvi]
  • Українська
  • English

У Покровському районі ведуться роботи з капітального ремонту фельдшерського пункту у селі Сонцівка

08.08.2019 в 13:46

З метою задоволення потреб сільського населення у якісному медичному обслуговуванні у липні 2019 року на території Сонцівської сільської ради Покровського району розпочато капітальний ремонт фельдшерського пункту у селі Сонцівка.
07 серпня 2019 року з метою контролю за станом ведення робіт головним лікарем КНП «Покровський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Інною Оніпко та начальником відділу охорони здоров’я Покровської райдержадміністрації Тетяною Качмар у присутності голови Сонцівської сільської ради Павла Кудінова проінспектовано хід ведення робіт з капітального ремонту фельдшерського пункту.
За станом на сьогоднішній день вже виконано термомодернізацію будівлі, облаштування фасаду та відмістки, електромонтажні роботи та монтаж каналізаційного колодязя. На порядку денному – виконання внутрішніх ремонтних робіт та благоустрій території .
У пріоритетних напрямках роботи місцевої влади-забезпечення комфортних умов отримання первинної медичної допомоги для всіх мешканців району.

print