[bvi]
  • Українська
  • English

Свято останнього дзвоника

24.05.2019 в 15:22

24 травня 2019 року в 17   закладах загальної середньої освіти  Покровського району відбулося Свято останнього дзвоника. У цей рік відкриваються шляхи у широкий світ самостійного дорослого життя для 245-и випускників:169-ти дев’ятикласників та 78-ти одинадцятикласників. Свята в навчальних закладах пройшли урочисто, в святково прикрашених школах та шкільних подвір’ях, з тематичним музичним оформленням, використанням державної символіки України. На урочистостях були присутні численні гості: керівники місцевих господарств, представники райради, райдержадміністрації,   відділу сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти Покровської райдержадміністрації, депутати районної ради, сільські та селищні голови, завідувачі Будинків культури.

Завдяки щоденній турботі районної ради та райдержадміністрації, сільських та селищних рад заклади освіти району постійно оновлюються, проводяться косметичні та капітальні ремонти. Так, цьогоріч з місцевого бюджету на капітальний ремонт внутрішнього приміщення  дошкільного підрозділу  Піщанського НВК було виділено 950 000 гривень, на зміну вікон у Миролюбівському НВК – 400 000, на ремонт покрівлі Малинівського НВК – 200 000, на капітальний ремонт фасаду Успенівського дошкільного закладу – 370 000, на утеплення фасаду Рівненського дитячого садка – один мільйон гривень.

З вітальними словами та найкращими побажаннями до випускників, усіх школярів, вчителів, батьків звернулися шановні гості. Місцеві священики благословили дітей.

Представники райдержадміністрації  до Дня матері та Дня сім’ї нагородили грамотами та вручили квіти   творчим, енергійним, ініціативним матерям.

Для пришкільного табору Гродівської ЗОШ районна адміністрація подарувала настільні розвиваючі ігри. Від селищного голови Людмили Руденко  подяки отримали найактивніші батьки кожного класу.

Солодкі подарунки отримали учні Новоолександрівського НВК від представника райдержадміністрації, Новотроїцької ЗОШ – учасники танцювального колективу – від  завідувача Успенівського БК Іващенко М.В.

Традиційно  в Сонцівському НВК  свято проходило у концертному залі музею С.С. Прокофєва,  у форматі “Школа року”. Присутніми були випускники 1969 року, які закінчили школу 50 років тому. Від сільського голови учні школи отримали солодкі подарунки та грамоти за активну участь в житті села. Захоплення залу викликав виступ вихованця ДНЗ Майбороди Дмитра з номером, за який він отримав приз глядацьких симпатій на районному конкурсі “Шанс – 2019”.

У Петрівському НВК свято останнього дзвоника пройшло у стилі «Квітковий зорепад», а саме: шкільне подвір’я перетворилося у  ромашкове поле з  танком ромашок.

У Новоолександрівському НВК 19-й рік поспіль пройшов захід «Учень року». Керівник закладу Геращенко Н.Ф. привітала переможців цього конкурсу подарунками: канцелярськими наборами.

В українських традиціях вітали випускників  спритні козаки, через райдугу з рушників провели 11-класників учителі, батьки випроводжали в доросле життя своїх дітей хлібом-сіллю.

Завершилося свято чарівним вальсом випускників, патріотичним флеш-мобом. У небо злетіли голуби миру, жовто-блакитні кульки.

 

print