[bvi]
  • Українська
  • English

Про перерахунки пенсій з 1 липня 2019 року згідно постанови КМУ від 26 червня 2019р. № 543 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

01.07.2019 в 12:36

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 26 червня 2019 року № 543 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Цією постановою внесено зміни до:

– Постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 р. № 124 «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році» стосовно підвищення пенсій для пенсіонерів, які мають великий стаж роботи, але протягом всього робочого періоду отримували невисокі зарплати;

-Постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010 р. № 656 «Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій» стосовно збільшення мінімальної пенсійної виплати особам з інвалідністю внаслідок війни, зокрема особам з інвалідністю внаслідок війни I групи – до 650 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, II групи – 525 відсотків, III групи – 360 відсотків;

– Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. № 1210 “Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” щодо обчислення з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати за відповідною формулою пенсій військовослужбовців, зокрема військовозобов’язаних, призваних на військові збори, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження військової служби (військових зборів) і внаслідок цього стали особами з інвалідністю.

Звертаємо увагу! Всі перерахунки здійснюватимуться автоматизовано, без потреби особистих звернень громадян.

 

Начальник

Покровського

об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

                                                                           Н. Аржавітіна     

 

print