[bvi]
  • Українська
  • English

  Медичні працівники закладів охорони здоров’ я району прийняли участь у тренінгах

11.07.2019 в 9:16

10 липня 2019 року медичні працівники закладів охорони здоров’ я  Покровського району прийняли участь у тренінгах на тему «Основи серцево-легеневої реанімації для лікарів загальної практики», які  пройшли в Новотроїцькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини та фельдшерському пункті с.Красний Лиман Покровського району. Тренінги  провів позаштатний фахівець-експерт з сімейної медицини  департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації  Олександр Борисович Власенко. У ході тренінгів експертом було наглядно продемонстровано послідовність та правильність комплексу реанімаційних заходів. Всі медичні працівники активно були задіяні в процесі обговорення та практичного виконання реанімаційних дій.

Тренінги були корисними та змістовними, адже на сьогодні проведення серцево-легеневої реанімації дозволяє відновити кровообіг у 17-61% пацієнтів після раптової зупинки кровообігу, при цьому понад 18% осіб, які перенесли серцево-легеневу реанімацію, проживають 7 років і більше.

Також під час тренінгу були надані рекомендації щодо правильних дій медпрацівників при кровотечах та судомах у людей.

Наприкінці заходу Олександр Власенко відмітив, що володіти практичними  навиками надання допомоги людям при невідкладних станах  повинна кожна людина, а не лише медпрацівник, адже це дасть можливість спасти життя людині.

print