[bvi]
  • Українська
  • English

Інформаційно-роз’яснювальний захід серед мешканців Лисівської сільської ради на тему : “Патронат над дитиною-нова форма виховання”

15.08.2019 в 10:41

15 серпня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Покровського РЦСССДМ Павленко Вікторією організовано і проведено інформаційно – роз’яснювальний захід серед мешканців Лисівської сільської ради на тему: «Патронат над дитиною – нова форма виховання». Основною метою зустрічі стало інформування населення про послугу «Патронат над дитиною».

Присутні дізналися, що патронат над дитиною це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя. Отримали відповіді на питання: хто може бути патронатним вихователем, порядок створення патронатної сім’ї, які обов’язки покладаються на патронатного вихователя та діти яких категорій можуть бути влаштовані під патронат. Також було обговорено питання оплати послуги за здійснення патронату над дитиною. На завершення усі присутні отримали буклети з узагальненою інформацією про послуги патронату та контактними даними Покровського РЦСССДМ, до якого можна звернутися за більш детальною інформацією про дану послугу.

print