Триденна сесія зі стратегічного планування щодо протидії торгівлі людьми в умовах воєнного стану

09.04.2024 в 15:36

За сприянням Донецької облдержадміністрації, Міжнародної організації з міграції та фінансування Агенства США з міжнародного розвитку USAID та Міністерства закордонних справ Норвегії у рамках проєкту «Комплексне реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації, гендерно зумовленого насильства, а також тих, чиї права були порушені внаслідок війни, у Донецькій області», з 3 по 5 квітня включно громадською організацією «Альянс за громадянські права» було проведено триденну сесію зі стратегічного планування щодо протидії торгівлі людьми в умовах воєнного стану на регіональному та місцевому рівнях. Від Покровської райдержадміністрації участь у заході прийняла головний спеціаліст відділу з питань соціальної сфери управління з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Анжела Цурка.

Першочергово до учасників звернувся заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Шевченко та зазначив, що вторгнення агресора значно збільшило ризики торгівлі людьми та нелегальної міграції через евакуацію мешканців Донецької області та злочини, вчинені проти мирного населення.

Під час сесії обговорювалася поточна ситуація щодо проблем торгівлі людьми в регіоні, розширення цільових аудиторій та формування принципів співпраці між суб’єктами запобігання та протидії торгівлі людьми.