Третій рік поспіль 19 червня в Україні відзначають День фермера – присвячений усім працівникам фермерських господарств, які своєю важкою працею годують нашу країну.

19.06.2023 в 18:57

До цієї дати у Покровській громаді відбувся урочистий захід, на якому перший заступник голови Покровської райдержадміністрації, районної військової адміністрації Володимир Колосов, в.о голови Покровської районної ради Юрій Середа, начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк відзначили кращих працівників та вручили почесні грамоти, подяки та подарунки. В своїх вітаннях вони відмітили “Фермер – це покликання, адже тільки людина, яка любить рідний край, землю та все живе, готова віддатися нелегкій справі аграрія всією душею. Лише завдяки наполегливій праці,і фермерство живе.  Поки військові боронять нашу землю від нашестя російського ворога, 92  фермери на полях Покровського  району тримають свою оборону, продовжуючи  боротьбу  на  аграрному  фронті, бо роблять  усе  можливе аби  українці  були  з  хлібом  і  продуктами  харчування.  Фермерами  Покровського  району  засіяно  8 705 га  зернових  культур та  11000 га  технічних  культур  під  урожай  2023  року. Не зважаючи на  те,  що деякі  поля  опинились в  зоні  бойових  дій, а  деякі  попадають  під обстріли  і єсть небезпека  в  касетних  вибухівках, ви  ризикуючи  життям  продовжуєте  свою  справу. І ми віримо,  що завдяки  нашим  захисникам ЗСУ, разом  з  такими  патріотами ми    дійдемо  до  нашої   Перемоги,  та  відзначимо  100  річчя   нашого  Покровського району”.