[bvi]
  • Українська
  • English

Суспільно корисні роботи в Покровській громаді.

25.07.2023 в 13:07

З метою залучення працездатних осіб до виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану голова Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк ухвалив розпорядження про проведення суспільно корисних робіт в громаді. Організація суспільно корисних робіт – це не лише спосіб забезпечити безробітних тимчасовою легальною працею із гарантованим заробітком, а й можливість вирішити низку важливих питань життєдіяльності громади.

Одним з більш затребуваних в Покровській громаді видів суспільно корисних робіт є розвантаження та пакування гуманітарної допомоги. З початку року Покровським міським центром зайнятості Донецької області видано 212 направлень для виконання суспільно корисних робіт.

«У період залучення до зазначеного виду робіт за особою зберігається статус безробітного, а оплата праці проводиться із джерел Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, – зазначає директор Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко. – З безробітними укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт, і оплата праці не може бути нижчою за рівень мінімальної заробітної плати та складає щонайменше 6700 грн.»

Робота по залученню до суспільно корисних робіт працездатних осіб з числа безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, триває.

print